top of page
IMG_3843.jpg

BIZNESA PAKALPOJUMI

Ja esat sava uzņēmuma īpašnieks, jūs noteikti vēlaties, lai katrs process un katra detaļa būtu perfekta. KIMS kļūs par jūsu uzticīgo palīgu tekstilizstrādājumu kopšanas jomā. Perfekti tīras formas tērpi, sniegbalti galdauti, tīri un mīksti dvieļi, to visu iegūsi izvēloties korporatīvo servisu KIMS. Mūsu vairāk nekā 26 gadu pieredze profesionālajā darbībā ļauj  piedāvāt jums vislabākos sadarbības nosacījumus: vislabāko mazgāšanas kvalitāti, pateicoties profesionāliem līdzekļiem un labākajām iekārtām, kompleksus pakalpojumus no traipu tīrīšanas līdz nevainojamai gludināšanai. Liels autoparks un labi organizēta loģistika ļauj piegādāt pasūtījumus Jums ērtā laikā. Savs vadītājs, kurš vienmēr ar jums sazināsies, lai atrisinātu jebkuru jūsu pieprasījumu. Sīkāku informāciju varat uzzināt, sazinoties ar kontaktu centru pa tālr.

EKOTĪRĪŠANA

KIMS EKOTĪRĪŠANA vienmēr ir rūpes par vidi un ekoloģiju. Apvienojot labākās ekotehnoloģijas un savā arsenālā turot visus ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus, esam izveidojuši īpašu pakalpojumu - Ekotīrīšana . Visi šajā programmā apvienotie procesi pilnībā atbilst videi draudzīguma un augstas tīrīšanas efektivitātes principiem.

FIRST LINE

Ekskluzīva programma produktiem, kuriem nepieciešama individuāla pieeja. Zīmola, smalks, vintage , vienkārši mīlēts - šādām lietām nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšanas un atjaunošanas metodes izvēle. KIMS galvenais tehnologs izvēlēsies efektīvāko un drošāko apstrādes metodi, ņemot vērā katra produkta materiālu un īpašības, kā arī personīgi uzraudzīs visu procesu katrā posmā. Pirmkārt Līnija tika izveidota, lai atjaunotu lietu zaudēto izskatu stāvoklī "kā jaunas".

PĀRBAUDES TĪRĪŠANAS VAI MAZGĀŠANAS PASŪTĪŠANAI
VAI AIZPILDIET ELEKTRONISKO FORMU 
 

Paldies!

bottom of page