top of page
sumki-ryukzaki-chistka-remont-restavrac-ya.jpeg

SOMU UN MUGURSOMU TĪRĪŠANA, REMONTS UN RESTAURĀCIJA

Mūsdienās somām ir ļoti liela nozīme to īpašnieku dzīvē. Soma nav tikai funkcionāla lieta un neaizstājams aksesuārs, tā ir arī sava stila un pašizpausmes elements. Dažas sievietes un vīrieši kopā ar viņiem savāc veselas somu, koferu, klatču un citu šī piederuma šķirņu kolekcijas. Un ar somu kolekcijām parasti nāk kopšanas problēmu kolekcijas. Šeit sākas darbs KIMS meistariem : atjaunot virsmu vai oderi, nomainīt vai salabot karabīnes un rāvējslēdzējus, atjaunot oriģinālos vai izgatavot jaunus rokturus veco vietā, atjaunot krāsu un noņemt skrāpējumus - mēs to visu darīsim ar prieku un bez problēmas, kā ar Gucci tas pats ar tavu mīļāko rokassomiņu,  kura ir "neatceros no kurienes tā nāca". Nāciet uz KIMS un pārliecinieties, ka jūsu iecienītākajām lietām var būt vairāk nekā viena dzīve.

CENAS PAKALPOJUMIEM

EKOTĪRĪŠANA

KIMS EKOTĪRĪŠANA vienmēr ir rūpes par vidi un ekoloģiju. Apvienojot labākās ekotehnoloģijas un savā arsenālā turot visus ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus, esam izveidojuši īpašu pakalpojumu - Ekotīrīšana . Visi šajā programmā apvienotie procesi pilnībā atbilst videi draudzīguma un augstas tīrīšanas efektivitātes principiem.

FIRST LINE

Ekskluzīva programma produktiem, kuriem nepieciešama individuāla pieeja. Zīmola, smalks, vintage , vienkārši mīlēts - šādām lietām nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšanas un atjaunošanas metodes izvēle. KIMS galvenais tehnologs izvēlēsies efektīvāko un drošāko apstrādes metodi, ņemot vērā katra produkta materiālu un īpašības, kā arī personīgi uzraudzīs visu procesu katrā posmā. Pirmkārt Līnija tika izveidota, lai atjaunotu lietu zaudēto izskatu stāvoklī "kā jaunas".

SOMAS UN MUGURSOMAS TĪRĪŠANA, REMONTS UN RESTAURĀCIJA Katram no mums garderobē ir kāds neaizstājams aksesuārs, bez kura mēs gandrīz nekad neizejam no mājas. Protams, mēs runājam par somām. somas, mugursomas, somiņas un vēl desmitiem citu šī funkcionālā aksesuāra variantu. Tiek uzskatīts, ka galvenās somu kolekcionāres ir sievietes, taču mūsdienu pasaulē šo funkcionālo aksesuāru izvēle ir tik liela, ka katrs atrod kaut ko sev tīkamu un bieži vien ne vienu izstrādājumu. Mīlestība pret dažāda veida somām ir saistīta ne tikai ar to funkcionalitāti, bet arī ar to, ka šim aksesuāram ir liela nozīme tēla veidošanā. Somas bieži vien spēj ne tikai papildināt tēlu, bet arī pilnībā to veidot. Kvalitatīvs aksesuārs var kalpot ne vienu gadu, ja vien šādu izstrādājumu kopšanu uzticat speciālistiem. Ādas un zamšādas aksesuāru paškopšana ir gandrīz neiespējama. Gludu ādu nelielu netīrumu gadījumā var noslaucīt ar mitru mīkstu drānu, zamšādas gadījumā var izmantot tikai speciālu birstīti, bet tikt galā ar traipiem, skrāpējumiem, nobrāzumiem, formas un krāsas zudumiem pašu spēkiem nav iespējams, te palīgā nāk KIMS ķīmiskās tīrīšanas speciālisti. KIMS meistaru rīcībā ir unikālas tehnoloģijas, profesionāls aprīkojums un metodes, kas spēj novērst jebkuru problēmu, kas saistīta ar jūsu mīļo aksesuāru: - notīrīt izstrādājuma oderi un ārējo virsmu. - Veikt nelielu somu remontu - nomainīt somas/ mugursomas daļu - salabot iespiedumus un skrāpējumus - atjaunot krāsu un tekstūru - Noņemt nepatīkamas smakas KIMS piedāvā plašu pakalpojumu klāstu jūsu somām, mugursomām, somiņām un čemodāniem, sākot ar tīrīšanu un beidzot ar jūsu iecienītā aksesuāra remontu un atjaunošanu. Ķīmiskā tīrīšana Rīgā ir pakalpojums, kas palīdzēs jums saglabāt savus iecienītos aksesuārus ilgu laiku.

bottom of page