top of page
h-mchistka-domashn-ogo-odyagu.jpeg

MĀJAS APĢĒRBU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA

No apģērba, ko valkājam mājās, ir atkarīgs ne tikai mūsu komforts, bet arī garastāvoklis. Audumiem, kas pieskaras ķermenim, kad mēs atpūšamies, jābūt dabīgiem, mīkstiem un tajā pašā laikā absolūti neobligāti bezveidīgiem vai nolietotiem. Zīda peņuāri, viskozes uzvalki, lina kleitas un krekli - progress mums sniedz daudzas iespējas, kā ērti uzturēt pievilcīgu izskatu mājās. Bīstamība šeit slēpjas apstāklī, ka mājas apģērbu traipi gaida daudzkārt biežāk nekā jebkuru citu apģērbu. KIMS atbildīgi paziņo, ka mājas drēbes ir ne mazāk vērtas uzkopšanas vizītēm kā jebkura cita! Parūpējieties par savām iecienītākajām pidžamām, peldmēteļiem, mājas kostīmiem un apaviem, uzticot tos KIMS profesionāļiem. 

CENAS PAKALPOJUMIEM

EKOTĪRĪŠANA

KIMS EKOTĪRĪŠANA vienmēr ir rūpes par vidi un ekoloģiju. Apvienojot labākās ekotehnoloģijas un savā arsenālā turot visus ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus, esam izveidojuši īpašu pakalpojumu - Ekotīrīšana . Visi šajā programmā apvienotie procesi pilnībā atbilst videi draudzīguma un augstas tīrīšanas efektivitātes principiem.

FIRST LINE

Ekskluzīva programma produktiem, kuriem nepieciešama individuāla pieeja. Zīmola, smalks, vintage , vienkārši mīlēts - šādām lietām nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšanas un atjaunošanas metodes izvēle. KIMS galvenais tehnologs izvēlēsies efektīvāko un drošāko apstrādes metodi, ņemot vērā katra produkta materiālu un īpašības, kā arī personīgi uzraudzīs visu procesu katrā posmā. Pirmkārt Līnija tika izveidota, lai atjaunotu lietu zaudēto izskatu stāvoklī "kā jaunas".

MĀJAS APĢĒRBI Mūsdienu pasaulē mājas apģērbs ir tikpat svarīgs kā pārējā garderobe. Laiks, kad par mājas apģērbu kalpoja elastīgi t-krekli un vecas drēbes, ir pagājis, un lielākā daļa cilvēku izvēlas stilīgu, ērtu un skaistu mājas apģērbu. Kokvilnas un lina kostīmi, zīda halāti un to kombinācijas - skaisto mājas apģērbu izvēle ir milzīga. Lielākā daļa cilvēku jau sen ir pieraduši savu svētku un ikdienas garderobes kopšanu uzticēt ķīmiskās tīrītavas profesionāļiem, bet par mājas apģērbu viņi labprātāk rūpējas paši, domājot, ka ar parastu mazgāšanu pietiks. Lūk, daži iemesli, kāpēc profesionāla ķīmiskā tīrīšana mājas apģērbiem ir tikpat svarīga kā jebkuram citam apģērbam. - Nodilums un netīrumu pakāpe. Mājas drēbes ir pakļautas netīrumiem daudz biežāk un intensīvāk nekā ikdienas apģērbs, putekļi, ēdiens, mājdzīvnieki, rotaļas ar bērniem - visi šie faktori ietekmē tam, ka mājas apģērbs ātrak kļūst netīrs. Un, kā zināms, bieža mazgāšana izraisa ātru apģērba izskata zudumu. Tajā pašā laikā profesionāla ķīmiskā tīrīšana ir ļoti delikāta un palīdzēs saglabāt jūsu mājas drēbēm perfektu izskatu pēc iespējas ilgāk. - Sarežģīti traipi. Atbrīvoties no sadzīves traipiem var būt daudz grūtāk nekā no tiem, kas mūs piemeklē ārpus mājām. Tintes traipi, pārtikas krāsvielas, mājdzīvnieku pēdas, sadzīves ķīmija - ar šādiem traipiem var būt ļoti grūti tikt galā, un bieži vien to nespēj pat pieredzējušākās mājsaimnieces. Pateicoties profesionāliem šķīdinātājiem un modernām iekārtām, ķīmiskās tīrītavas var noņemt gandrīz jebkuru netīrumu, nebojājot izstrādājuma šķiedras. - Veselība. Regulāra profesionāla mājas apģērbu kopšana ļaus izvairīties no baktēriju uzkrāšanās, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas. Profesionālā kopšana nozīmē ne tikai tīrību, bet arī apģērba dezinfekciju. - Laika taupīšana. Bieži vien mājas apģērba pašaprūpe aizņem daudz laika. Vispirms asptrādā traipu, tad priekšskalo, mazgā, žāvē, gludina - lielākajai daļai no mums šīs darbības nav tas, ko mēs vēlētos darīt savā brīvajā laikā. Māja ir vieta, kur vēlamies justies mierīgi, ērti un omulīgi. Izbaudiet katru brīvā laika minūti, kas pavadīta mājās, un KIMS ķīmiskā tīrītava parūpēsies par jūsu mājas apģērba perfektu izskatu. Ķīmiskā tīrītava Rīgā ir jūsu uzticamais palīgs, kas vienmēr ir līdzās.

bottom of page