top of page
h-mchistka-aksesuar-v-shapki-remen-sharfi-ta-n.jpeg

AKSESUĀRU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA

Tādas lietas kā josta, maciņš vai cimdi parasti izvēlamies ilgi un rūpīgi, jo vēlamies, lai tie atbilstu mūsu garderobei un kalpotu ilgāk par vienu stundu, un, kad atrodam "tās", kas ir mūsu, negribas no viņiem šķirties, jo šķiet, ka neatradīsim labāko. Tas pats notiek ar vīriešu cepurēm un šallēm vai kaklasaitēm. Ir neticami sāpīgi, ja pamanām, ka mūsu iecienītākie aksesuāri vairs neizskatās tā, kā tie bija iegādes dienā, zaudē savu sākotnējo izskatu, ir skrāpējumi vai aizķērumi, mainās forma, krāsa utt.
Var šķist, ka šīs izmaiņas ir neatgriezeniskas un jums būs jāatvadās no iecienītākā aksesuāra, taču mēs KIMS varam pierādīt, ka tas tā nav. Jūsu aksesuārs jūs iepriecinās vairāk nekā vienu sezonu, ja tā kopšanu uzticēsiet pieredzējušiem amatniekiem.
KIMS meistari zina visus tekstila un ādas aksesuāru kopšanas noslēpumus, viņiem ir lielvaras , lai atrastu visretākās detaļas nomaiņai un remontam, un viņi zina, kā piešķirt lietām tādu izskatu, it kā tās būtu tikko iegādātas, nevis restaurētas KIMS . Mēs esam gandrīz pārliecināti, ka arī jums ir tāda lieta, kas jums ļoti patīk, bet tas kaut kur skapī krāj putekļus, jo ir zaudējis sākotnējo izskatu, atnesiet to uz KIMS un pārliecinieties, ka jūsu iecienītākajām lietām var būt vairāk nekā viena dzīve.

CENAS PAKALPOJUMIEM

EKOTĪRĪŠANA

KIMS EKOTĪRĪŠANA vienmēr ir rūpes par vidi un ekoloģiju. Apvienojot labākās ekotehnoloģijas un savā arsenālā turot visus ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus, esam izveidojuši īpašu pakalpojumu - Ekotīrīšana . Visi šajā programmā apvienotie procesi pilnībā atbilst videi draudzīguma un augstas tīrīšanas efektivitātes principiem.

FIRST LINE

Ekskluzīva programma produktiem, kuriem nepieciešama individuāla pieeja. Zīmola, smalks, vintage , vienkārši mīlēts - šādām lietām nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšanas un atjaunošanas metodes izvēle. KIMS galvenais tehnologs izvēlēsies efektīvāko un drošāko apstrādes metodi, ņemot vērā katra produkta materiālu un īpašības, kā arī personīgi uzraudzīs visu procesu katrā posmā. Pirmkārt Līnija tika izveidota, lai atjaunotu lietu zaudēto izskatu stāvoklī "kā jaunas".

Aksesuāru ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA Katra no mums garderobē ir mazi palīgi, bez kuriem vienkārši nav iespējams izveidot pilnvērtīgu tēlu - aksesuāri. Biznesa garderobi nav iespējams iedomāties bez kaklasaites, izsmalcinātas sievietes garderobi bez cepures un cimdiem, kāzu tēlu bez plīvura un ikdienas izskatu bez jostas, šalles, apakšveļas un zeķēm. KIMS ķīmisko tīrītavu tīkls nodrošina visu veidu aksesuāru tīrīšanu un atjaunošanu: Galvassegu ķīmiskā tīrīšana: Mēs iegādājamies cepures, lai pasargātu mūs no aukstuma, lai pasargātu mūs no spilgtiem saules stariem, lai padarītu mūsu tēlu izsmalcinātu. Bet kā rūpēties par cepurēm? Šādus priekšmetus kā cepures, beretes un dažus citus veidus stingri aizliegts mazgāt, lai nesabojātu izstrādājuma karkasu, tāpēc cepuru kopšanu iesakām uzticēt Rīgas ķīmiskās tīrītavas meistariem. Mums ir unikālas tehnoloģijas, kas ļauj notīrīt izstrādājumu, vienlaikus saglabājot tā sākotnējo formu un krāsu. Jostu ķīmiskā tīrīšana: Grūti iedomāties garderobi bez jostas, gandrīz katram ir šis funkcionālais un akcentējošais aksesuārs, un varbūt pat vesela jostu kolekcija. Nav viegli atrast labu jostu, un, kad mēs atrodam sev tīkamu aksesuāru, mēs negribam no tā atvadīties, tāpēc uzticiet sava mīļā aksesuāra kopšanu KIMS ķīmiskās tīrīšanas meistariem. Mūsu tehnoloģijas ļauj ne tikai iztīrīt jūsu aksesuāru, bet arī veikt atjaunošanas procedūru, atbrīvojoties no skrāpējumiem, plaisām un atjaunojot materiāla tekstūru un krāsu. Kaklasaišu ķīmiskā tīrīšana: Kaklasaite ir būtisks biznesa stila aksesuārs un šī aksesuāra valkātāja statusa pazīme. Un, lai gan šis vīriešu garderobē esošais aksesuārs pastāv jau vairākus simtus gadu, ar to ir saistītas divas grūtības. Pirmā ir iemācīties pareizi sasiet kaklasaiti, un otrā - pareizi to kopt. Visbiežāk kaklasaites ir izgatavotas no dabīgiem un maigiem audumiem (zīda, samta, viskozes), kuru kopšana mājas apstākļos ir ārkārtīgi sarežģīta. Par laimi, mūsdienu pasaulē ir tāds pakalpojums kā ķīmiskā tīrīšana Rīgā, kas var viegli tikt galā ar šo uzdevumu, jo tā arsenālā ir dažādas tīrīšanas metodes, tostarp ķīmiskā tīrīšana. Apakšveļas ķīmiskā tīrīšana: Ir aksesuāri stilam, komfortam, aizsardzībai, un ir aksesuāri, bez kuriem mēs vienkārši nevaram iedomāties savu dienu, un tā ir apakšveļa. Apakšveļas izvēle ir neticama: ikdienā ērta kokvilnas apakšveļa, maigi zīda komplekti, gaisīgas mežģīnes. Kvalitatīva apakšveļa ir ieguldījums jūsu komfortā un pārliecībā par sevi, un, lai šis ieguldījums būtu pēc iespējas izdevīgāks un priecētu jūs pēc iespējas ilgāk, uzticiet tās kopšanu KIMS ķīmiskās tīrītavas profesionāļiem.

bottom of page