top of page
3-13f7710fcab54e6a913f1ece68a514a9.jpg

PAKLĀJU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA

Paklājs ir unikāla interjera detaļa, kas mūs pavadījusi gadsimtiem ilgi. Pateicoties to daudz funkcionalitātei, paklāji ir kļuvuši par gandrīz neaizstājamu aksesuāru ikvienai mājai. Tos pērkam, lai radītu unikālu dizainu, piešķirtu mājoklim mājīgumu vai padarītu to siltāku. Bet, neskatoties uz visām šāda piederuma priekšrocībām, jāatceras, ka bez pienācīgas kopšanas paklāji var radīt draudus to īpašnieku veselībai, izraisot alerģiskas reakcijas, jo kaudzēs uzkrājas putekļi un baktērijas. KIMS meistari zina visu par paklāju kopšanu! Nonākot pie mums, lietas tiek pakļautas daudzpakāpju apstrādei, kuras laikā tiek pilnībā noņemti putekļi un netīrumi, tiek iznīcinātas baktērijas un tiek atjaunots produkta izskats. Tāpēc, lai jūsu paklājs būtu drošs jūsu mājām un vienmēr izskatītos lieliski, sūtiet to reizi gadā uz SPA procedūrām KIMS meistariem.

CENAS PAKALPOJUMIEM

EKOTĪRĪŠANA

KIMS EKOTĪRĪŠANA vienmēr ir rūpes par vidi un ekoloģiju. Apvienojot labākās ekotehnoloģijas un savā arsenālā turot visus ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus, esam izveidojuši īpašu pakalpojumu - Ekotīrīšana . Visi šajā programmā apvienotie procesi pilnībā atbilst videi draudzīguma un augstas tīrīšanas efektivitātes principiem.

FIRST LINE

Ekskluzīva programma produktiem, kuriem nepieciešama individuāla pieeja. Zīmola, smalks, vintage , vienkārši mīlēts - šādām lietām nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšanas un atjaunošanas metodes izvēle. KIMS galvenais tehnologs izvēlēsies efektīvāko un drošāko apstrādes metodi, ņemot vērā katra produkta materiālu un īpašības, kā arī personīgi uzraudzīs visu procesu katrā posmā. Pirmkārt Līnija tika izveidota, lai atjaunotu lietu zaudēto izskatu stāvoklī "kā jaunas".

PAKLĀJU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA Ar kādu tekstilizstrādājumu var lepoties 70 % pasaules dzīvojamo telpu? Protams, tas ir paklājs. Katrā trešā dzīvojamā telpā ir šis tekstilizstrādājums. Paklājs var pildīt dažādas funkcijas, sākot no jūsu interjera estētiskās sastāvdaļas un beidzot ar funkcionālo, padarot telpu siltāku un mājīgāku. Lai kāds būtu paklāja mērķis jūsu telpā, ir svarīgi atcerēties, ka papildus tā pozitīvajām īpašībām paklājs var izraisīt īpašniekiem alerģiskas reakcijas. Paklāja šķiedras uzkrāj un aiztur putekļu daļiņas un citus netīrumus, kā arī var būt augsne baktēriju vairošanai. Tāpēc ir svarīgi atcerēties par šāda tekstila aksesuāra pareizu kopšanu. Mūsdienu pasaulē nav grūti kopt paklājus, KIMS ķīmiskās tīrītavas jums palīdzēs. KIMS speciālisti viegli atbrīvos paklāju no putekļiem, noņems visus piemaisījumus, atjaunos jūsu paklāja šķiedras krāsu un tekstūru un, pats galvenais, dezinficēs to. Tikai viena profesionāla paklāju ķīmiskā tīrīšana reizi pusgadā, un jūsu paklājs priecēs jūs daudzus gadus un būs pilnīgi drošs jūsu veselībai. Ķīmiskā tīrīšana Rīgā ir jūsu uzticams palīgs jūsu mīļāko lietu kopšanā.

bottom of page