top of page
IMG_5113.jpg

KRĀSOŠANA

Būtu lieliski, ja jūs varētu mainīt savas iecienītākās lietas krāsu uz to, kas ir aktuāla jaunajā sezonā, vai atgriezt savām iecienītākajām lietām krāsu spilgtumu un piesātinājumu, kāds tas bija iegādes dienā. Un kāpēc gan ne? Izmantojiet kokvilnas apģērbu krāsošanas pakalpojumu KIMS . Mūsu meistari viegli atjaunos jūsu lietu spilgtumu un bagātīgu krāsu vai palīdzēs izvēlēties jaunu. Mūsu speciālisti zina visus kokvilnas auduma un profesionālās krāsvielu mijiedarbības noslēpumus. KIMS Jūs tiksiet detalizēti konsultēts, piedāvās labāko variantu, pastāstīs par visiem turpmākā procesa posmiem un iepriecinās ar krāsošanas rezultātu.

CENAS PAKALPOJUMIEM

EKOTĪRĪŠANA

KIMS EKOTĪRĪŠANA vienmēr ir rūpes par vidi un ekoloģiju. Apvienojot labākās ekotehnoloģijas un savā arsenālā turot visus ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus, esam izveidojuši īpašu pakalpojumu - Ekotīrīšana . Visi šajā programmā apvienotie procesi pilnībā atbilst videi draudzīguma un augstas tīrīšanas efektivitātes principiem.

FIRST LINE

Ekskluzīva programma produktiem, kuriem nepieciešama individuāla pieeja. Zīmola, smalks, vintage , vienkārši mīlēts - šādām lietām nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšanas un atjaunošanas metodes izvēle. KIMS galvenais tehnologs izvēlēsies efektīvāko un drošāko apstrādes metodi, ņemot vērā katra produkta materiālu un īpašības, kā arī personīgi uzraudzīs visu procesu katrā posmā. Pirmkārt Līnija tika izveidota, lai atjaunotu lietu zaudēto izskatu stāvoklī "kā jaunas".

APĢĒRBU KRĀSOŠANA Esam pārliecināti, ka, atverot savu garderobi, noteikti atradīsiet vismaz vienu lietu, kurai nepieciešami krāsošanas pakalpojumi. Iespējams, tas ir jūsu iecienītākais T-krekls, kas ir izdedzis spilgtās vasaras saules staru ietekmē. kleita, kas daudzu mazgāšanu dēļ ir zaudējusi savu sākotnējo spilgto krāsu. Vai varbūt jums ir kāda lieta, par kuru jūs domājat: "Ko es domāju, kad to iegādājos, jo tā neatbilst manas garderobes krāsu palitrai". Lai kāds būtu iemesls krāsot apģērbu, jūs varat izmantot dabīgo audumu apģērbu krāsošanas pakalpojumu Rīgas ķīmiskajās tīrītavās. KIMS speciālisti spēj atjaunot zaudēto krāsu, padarīt to spilgtāku vai mainīt to pavisam. Apģērbu krāsošanas pakalpojuma priekšrocības: Laika un naudas ietaupījums: tā vietā, lai iegādātos jaunas drēbes, Jūs varat izmantot savu iecienīto apģērbu krāsošanas pakalpojumu, kas var ievērojami ietaupīt Jūsu laiku un budžetu. Videi draudzīgs: saprātīgs patēriņš un esošās garderobes atjaunošana, kas palīdz samazināt slodzi videi. Kokvilnas apģērbu krāsošanas pakalpojums var būt noderīgs daudzos veidos, sākot no nolietotu apģērbu atjaunošanas līdz unikāla stila radīšanai. Tas ir rentabls un videi draudzīgs risinājums, kas palīdz saglabāt jūsu apģērbu lieliskā stāvoklī un atbilst jūsu vajadzībām un stila vēlmēm. Ja vēlaties atdzīvināt kokvilnas apģērbu un padarīt to aktuālu, krāsošanas pakalpojums var būt jūsu labākais sabiedrotais.

bottom of page