top of page
dez-nfekciya.jpeg

APĢĒRBU UN APAVU DEZINFEKCIJA

Apģērbu dezinfekcija ir lielisks veids, kā pasargāt sevi no bīstamām baktērijām un vīrusiem. Šo pakalpojumu varat izmantot KIMS . Dezinfekcijas process tiek veikts speciālā skapī (ozonatorā), kurā tiek ievietotas lietas. Ierīces vidū ar speciālu lampu palīdzību tiek ražota ozona gāze, kas acumirklī iznīcina visas baktērijas un noņem nepatīkamās smakas, kas iekļuvušas auduma šķiedrās. Tajā pašā laikā tas tiek piegādāts tādā koncentrācijā, ka tas ir pilnīgi nekaitīgs cilvēka veselībai, neatstāj pēdas uz lietām un nesabojā produktus. Ozons nenotīra netīrumus, tādēļ, ja precei ir traipi, pirms procedūras tas ir jānotīra. Ar ozonēšanas procedūras palīdzību kļuva iespējams ātri un droši: noņemt no apģērba krāsas, sviedru, ķīmisko vielu, sodrēju, hlora u.c. smakas; dezinficēt bērnu tekstilizstrādājumus: drēbes, autiņus, mīkstās rotaļlietas (tai skaitā atbrīvojoties no putekļu ērcītēm), ratu pārvalkus u.c.; noņemt nepatīkamas dzīvnieku dzīves smakas; atbrīvoties no sviedru smakas uz sporta apģērbiem, apaviem un aksesuāriem, kurus nevar mazgāt; atbrīvoties no kažoku, aitādas mēteļu un kažokādu izstrādājumu smakas pēc ilgstošas uzturēšanās skapī. Dezinfekciju var izmantot virsdrēbēm, gultas veļai un jebkurai jūsu garderobes detaļai vai mājas tekstilam.

CENAS PAKALPOJUMIEM

EKOTĪRĪŠANA

KIMS EKOTĪRĪŠANA vienmēr ir rūpes par vidi un ekoloģiju. Apvienojot labākās ekotehnoloģijas un savā arsenālā turot visus ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus, esam izveidojuši īpašu pakalpojumu - Ekotīrīšana . Visi šajā programmā apvienotie procesi pilnībā atbilst videi draudzīguma un augstas tīrīšanas efektivitātes principiem.

FIRST LINE

Ekskluzīva programma produktiem, kuriem nepieciešama individuāla pieeja. Zīmola, smalks, vintage , vienkārši mīlēts - šādām lietām nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšanas un atjaunošanas metodes izvēle. KIMS galvenais tehnologs izvēlēsies efektīvāko un drošāko apstrādes metodi, ņemot vērā katra produkta materiālu un īpašības, kā arī personīgi uzraudzīs visu procesu katrā posmā. Pirmkārt Līnija tika izveidota, lai atjaunotu lietu zaudēto izskatu stāvoklī "kā jaunas".

APĢĒRBA UN APAVU DEZINFEKCIJA Mūsdienu pasaulē, kur higiēnai un drošībai ir būtiska nozīme, apģērba dezinfekcija kļūst arvien svarīgāka. Īpaši infekcijas slimību izplatīšanās laikā efektīvas dezinfekcijas metodes kļūst par nepieciešamību. Viena no efektīvākajām un videi draudzīgākajām dezinfekcijas metodēm ir ozona dezinfekcija. Kāpēc tas ir svarīgi? Ikdienā apģērbs ir pakļauts daudzu mikroorganismu, piemēram, baktēriju, vīrusu un sēnīšu, iedarbībai, kas var būt infekcijas avots. Šie mikroorganismi var palikt uz audumiem pat pēc mazgāšanas (īpaši uz audumiem, kas mazgāti aukstā ūdenī), radot potenciālu risku veselībai. Tāpēc regulāra apģērba dezinfekcija ir tikpat svarīga kā apģērba uzturēšana tīrā veidā. Jūs varat rezervēt apģērbu dezinfekcijas pakalpojumu ķīmiskās tīrītavas tīklā KIMS. KIMS apģērbu dezinfekcijai mēs izmantojam ozona gāzi, kam ir vairākas priekšrocības: Augsta efektivitāte: ozons ir spēcīgs oksidētājs, kas spēj iznīcināt baktērijas, vīrusus, sēnītes un citus mikroorganismus uz auduma virsmas un šķiedras. Videi nekaitīgs: ozons ir drošs videi, jo pēc dezinfekcijas tas sadalās līdz parastajam skābeklim, neatstājot kaitīgas ķīmiskas atliekas. Nav ķīmisko piedevu: ozona dezinfekcijai nav jāizmanto ķīmiskās piedevas, tāpēc šī metode ir droša cilvēku veselībai un saglabā auduma kvalitāti. Ozons neatstāj smakas un nerada ādas kairinājumu, tāpēc tā ir ideāla metode apģērbu dezinfekcijai, tostarp bērnu un jutīgas ādas dezinfekcijai. Dezinfekcijas process notiek, izmantojot īpašu "ozona kameras" aprīkojumu. Kameras vidū ir uzstādītas īpašas lampas, kas rada ozona gāzi, kura uzreiz iznīcina baktērijas un likvidē nepatīkamas smakas, nebojājot šķiedras. Apģērbu dezinfekcija ar ozonu ir efektīva un droša metode, kas palīdz uzturēt augstus higiēnas standartus un aizsargā veselību. Izvēloties dezinfekcijas metodi, ir vērts ņemt vērā ne tikai tās efektivitāti, bet arī ietekmi uz vidi un ietekmi uz cilvēka veselību. Ozona dezinfekcija apvieno visas šīs īpašības, padarot to par ideālu izvēli ikvienam, kas augstu vērtē savu veselību un drošību. Rīgas ķīmiskās tīrītavas parūpēsies par jūsu veselību un jūsu mantu drošību.

bottom of page