top of page
remont-odyagu-tekstil-no-shk-ryano-hutryano.jpeg

APĢĒRBU, TEKSTILA, ĀDAS UN KAŽOKĀDU REMONTS

Sakot "rūpēties par drēbju skapi", mēs domājam visu darbību klāstu, kas ir nepieciešams, lai jūsu lietas izskatītos perfekti. Tas ietver mazgāšanu, tīrīšanu un atjaunošanu, bet vēl viens svarīgs kopšanas elements ir remonts. Gandrīz jau pašā KIMS pastāvēšanas sākumā sapratām, ka ar lietu tīrīšanu vien nepietiek. Ļoti bieži kvalitatīvai restaurācijai ir nepieciešams veikt dažādas sarežģītības pakāpes remontdarbus. Atradām labākos meistarus, iegādājāmies tehniku un sākām remontēt klienta mantas. Mūsdienās lietu labošanas pakalpojums ir tik populārs, ka tas jau pastāv atsevišķi no tīrīšanas. Uzņēmumā KIMS  piegādā preces jebkuras sarežģītības remontam, un mēs vienmēr cenšamies attaisnot cerības. Strādājam ar tekstila, ādas un pat kažokādu izstrādājumiem un protam darīt brīnumus. KIMS patiešām ir labākais palīgs jūsu lietu kopšanā, jo mēs ne tikai iztīrīsim, bet arī salabosim un atjaunosim jebkuru jūsu garderobes detaļu. Sazinieties ar mums un noskaidrojiet, cik ērts ir mūsu numurs jūsu noderīgo kontaktu vidū.

CENAS PAKALPOJUMIEM

EKOTĪRĪŠANA

KIMS EKOTĪRĪŠANA vienmēr ir rūpes par vidi un ekoloģiju. Apvienojot labākās ekotehnoloģijas un savā arsenālā turot visus ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus, esam izveidojuši īpašu pakalpojumu - Ekotīrīšana . Visi šajā programmā apvienotie procesi pilnībā atbilst videi draudzīguma un augstas tīrīšanas efektivitātes principiem.

FIRST LINE

Ekskluzīva programma produktiem, kuriem nepieciešama individuāla pieeja. Zīmola, smalks, vintage , vienkārši mīlēts - šādām lietām nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšanas un atjaunošanas metodes izvēle. KIMS galvenais tehnologs izvēlēsies efektīvāko un drošāko apstrādes metodi, ņemot vērā katra produkta materiālu un īpašības, kā arī personīgi uzraudzīs visu procesu katrā posmā. Pirmkārt Līnija tika izveidota, lai atjaunotu lietu zaudēto izskatu stāvoklī "kā jaunas".

APĢĒRBU REMONTS TEKSTILIZSTRĀDĀJUM, ĀDAS UN KAŽOKĀDU Bieži vien iecienītas mantas lietošanas procesā var zaudēt savu izskatu, jo uz tām parādās defekti, un jo iecienītāka lieta, jo biežāk tas notiek. Mīļākie džinsi, kas tik labi pieguļ jūsu figūrai, var saplēsties visnepiemērotākajā brīdī, iemīļotā krekla poga pazūd bez pēdām, ziemas jakas ravējslēdzējs pārstāj darboties. Lai kas notiktu ar jūsu iecienītāko apģērbu, nesteidzieties no tā atvadīties, ja tam ir defekts, atnesiet to uz KIMS. Mūsu apģērbu labošanas meistari spēj novērst gan mazāko aizķeršanos uz maiga auduma, gan lielu plīsumu uz aitādas kažoka. - Plīsumu un aizķeršanos novēršana - Savienojumu atjaunošana - Šuvju remonts - Apģērbu oderes nomaiņa - Apģērba elementu nomaiņa - lāpīšana Šie un vēl desmitiem citu apģērbu labošanas pakalpojumu ir pieejami KIMS. KIMS apģērbu remonta pakalpojumi var būt nepieciešami arī gadījumos, kad nepieciešams kaut ko mainīt izstrādājumā. Vismaz reizi mūžā katram no mums ir gadījies, kad esam iegādājušies bikses un tās ir garākas, nekā gribētos, kleita nav piegulējusi kā gribētos, bet ideālā jaka ir cieši savilkta plecos. KIMS meistari atkal nāks jums palīgā. KIMS jūs varat viegli saīsināt vai pagarināt apģērbu, sašūt vai izšūt apģērbu, pielāgot to savai figūrai vai pat mainīt savu iecienīto apģērbu piegriezumu. KIMS apģērbu labošanas meistari labos visas nepilnības un realizēs jūsu drosmīgākās stilistiskās idejas. Neatvadieties no savām iecienītākajām drēbēm, atnesiet tās uz Rīgas ķīmisko tīrītavu.

bottom of page