top of page
vzuttya-chistka-remont-restavrac-ya.jpeg

APAVU TĪRĪŠANA, REMONTS UN ATJAUNOŠANA

Kas ir svarīgs ideālā tēlā? Pareizi izvēlēta krāsu gamma, materiāli? Jebkurā tēlā galvenais vienmēr būs apavi, jo pareizi izvēlēts pāris var papildināt tavu tēlu vai to pilnībā pārveidot, bet pāris ar skrambām, defektiem, zaudējis krāsu vai vienkārši netīrs, var sabojāt pat nevainojamāko tēlu. Nav pārsteidzoši, ka apavu tīrīšana, remonts un atjaunošana ir viena no KIMS prioritārajām aktivitātēm . Mūsu meistari var atjaunot praktiski jebkurus apavus no jebkura materiāla un jebkurā stāvoklī. No Balmain kurpēm līdz Gucci zābakiem , no jūsu iecienītākajām Converse kedām līdz tik siltiem UGG zābakiem, no vintage zābaku pāra līdz ērtākajām mājas čībām — KIMS glābj, iespējams, visu veidu apavus, par kuriem vien varat iedomāties. Amatnieki, kuru pieredze un talants ir uzņēmuma lepnums, labākais profesionālais aprīkojums, materiāli, krāsas, tīrīšanas līdzekļi, vairāk nekā divdesmit sešu gadu pieredze jebkuru apavu remontā un atjaunošanā – tas viss ir jūsu rīcībā KIMS . Apavu remonts un restaurācija ir tas, ko mēs darām vislabāk un ar ko mēs patiesi lepojamies. Un sajūsmināti klienti, kuri pasmaida, ieraugot savu iecienītāko atjaunoto apavu pāri, ir labākais pierādījums tam, ka mēs esam lepni ne pa velti.

CENAS PAKALPOJUMIEM

EKOTĪRĪŠANA

KIMS EKOTĪRĪŠANA vienmēr ir rūpes par vidi un ekoloģiju. Apvienojot labākās ekotehnoloģijas un savā arsenālā turot visus ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus, esam izveidojuši īpašu pakalpojumu - Ekotīrīšana . Visi šajā programmā apvienotie procesi pilnībā atbilst videi draudzīguma un augstas tīrīšanas efektivitātes principiem.

FIRST LINE

Ekskluzīva programma produktiem, kuriem nepieciešama individuāla pieeja. Zīmola, smalks, vintage , vienkārši mīlēts - šādām lietām nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšanas un atjaunošanas metodes izvēle. KIMS galvenais tehnologs izvēlēsies efektīvāko un drošāko apstrādes metodi, ņemot vērā katra produkta materiālu un īpašības, kā arī personīgi uzraudzīs visu procesu katrā posmā. Pirmkārt Līnija tika izveidota, lai atjaunotu lietu zaudēto izskatu stāvoklī "kā jaunas".

APAVU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA Profesionāla apavu ķīmiskā tīrīšana ir ne tikai procedūra, lai saglabātu jūsu apavus tīrus, bet arī svarīgs apavu kopšanas aspekts, kas nodrošina to ilgmūžību un saglabāšanu. Lūk, daži profesionālas apavu tīrīšanas ieguvumi: Efektīva netīrumu noņemšana: profesionāli tīrīšanas līdzekļi un metodes var efektīvi noņemt pat vissmagākos traipus no dažāda veida apavu virsmām. Tostarp netīrumu traipus, putekļu traipus, eļļas traipus, lietus un sniega traipus, sāls traipus un pat pārtikas traipus. Īpaša uzmanība materiāliem: Dažādu veidu apaviem atkarībā no to materiāla ir nepieciešama atšķirīga tīrīšanas metode. Piemēram, ādas apaviem nepieciešama saudzīga tīrīšana un barošana, lai nesabojātu to struktūru un saglabātu tekstūru. Auduma apavi var būt pakļauti krāsas izbalēšanai vai migrēšanai, tāpēc ir svarīgi izmantot specializētus līdzekļus krāsas saglabāšanai. Ķīmiskās tīrītavas zina, kā pareizi rīkoties ar katru materiāla veidu, lai novērstu bojājumus un nodrošinātu labākos rezultātus jebkura veida apavu tīrīšanai. Smaržu un baktēriju likvidēšana: bieži vien apavi var kļūt par nepatīkamu smaku avotu mitruma un sviedru dēļ, kā arī par baktēriju un sēnīšu vairotni. Profesionālā tīrīšana var ietvert specializētu apstrādi, piemēram, ozonēšanu, lai novērstu smakas un iznīcinātu baktērijas, padarot apavus svaigus un higiēniskus. Dažu veidu apavi, piemēram, zābaki vai kurpes, pēc ilgstošas lietošanas var zaudēt savu formu vai sākt deformēties. Profesionāli apavu tīrīšanas pakalpojumi var palīdzēt atjaunot apavu formu un struktūru, tādējādi pagarinot to kalpošanas laiku un padarot tos ērtāk valkājamus. Izskata un spīduma saglabāšana: Regulāra profesionāla tīrīšana var palīdzēt saglabāt apavu izskatu, novēršot nobrāzumus, skrāpējumus un bojāšanos. Tas ir īpaši svarīgi apaviem, kas izgatavoti no īstas ādas un rāpuļu ādas vai citiem dārgiem materiāliem, kuriem nepieciešama īpaša kopšana, lai saglabātu to sākotnējo izskatu. Ērtība un laika ietaupījums: profesionāla apavu tīrīšana ir ērts pakalpojums, kas ietaupa jūsu laiku un pūles. Lai pašiem netērētu laiku apavu tīrīšanai un kopšanai, jūs varat vienkārši nodot tos ķīmiskajā tīrītavā Rīgā un saņemt atpakaļ tīrus un labi uzturētus apavus. Kopumā profesionāla apavu tīrīšana nodrošina ne tikai to tīrību un pievilcīgu izskatu, bet arī pagarina kalpošanas laiku un saglabā materiālu kvalitāti. Tas ir ērts un efektīvs apavu kopšanas veids, kas palīdz saglabāt tos teicamā stāvoklī ilgu laiku.

bottom of page