top of page
chistka-shk-ri-ta-hutra.jpeg

ĀDAS UN KĀŽOKĀDU TĪRĪŠANA

Ja esat laimīgais ādas un kažokādas apģērbu īpašnieks, droši vien zināt, ka šādas lietas ir ļoti kaprīzas aprūpē. Un mēs to zinām. Tāpēc ādas un kažokādu izstrādājumu tīrīšana un restaurācija jau daudzus gadus ir viena no mūsu prioritārajām darbības jomām. KIMS tehnologi un meistari vienmēr seko līdzi jaunumiem ādas un kažokādu izstrādājumu kopšanā, apmeklē seminārus un pielieto iegūtās zināšanas praksē. Klienti praktiski vienmēr kļūst par pastāvīgajiem klientiem, redzot KIMS darba rezultātus un atjaunināto ādas un kažokādu izstrādājumu izskatu. Šim virzienam tik lielu uzmanību mudina pievērst ne tikai praktiski apsvērumi. Mūsu filozofija ir tuva dabas saudzēšanas un saprātīga resursu patēriņa principiem, tāpēc cenšamies samazināt nepieciešamību pēc jauniem ādas un kažokādu izstrādājumiem, ilgāk saglabājot jau iegādātos.

CENAS PAKALPOJUMIEM

EKOTĪRĪŠANA

KIMS EKOTĪRĪŠANA vienmēr ir rūpes par vidi un ekoloģiju. Apvienojot labākās ekotehnoloģijas un savā arsenālā turot visus ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus, esam izveidojuši īpašu pakalpojumu - Ekotīrīšana . Visi šajā programmā apvienotie procesi pilnībā atbilst videi draudzīguma un augstas tīrīšanas efektivitātes principiem.

FIRST LINE

Ekskluzīva programma produktiem, kuriem nepieciešama individuāla pieeja. Zīmola, smalks, vintage , vienkārši mīlēts - šādām lietām nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšanas un atjaunošanas metodes izvēle. KIMS galvenais tehnologs izvēlēsies efektīvāko un drošāko apstrādes metodi, ņemot vērā katra produkta materiālu un īpašības, kā arī personīgi uzraudzīs visu procesu katrā posmā. Pirmkārt Līnija tika izveidota, lai atjaunotu lietu zaudēto izskatu stāvoklī "kā jaunas".

ĀDAS UN KAŽOKĀDU TĪRĪŠANA Profesionāla ādas un kažokādu kopšana. Pat vislielākie mājas kopšanas piekritēji piekritīs, ka ir lietas, kuras vienkārši nav iespējams kopt mājas apstākļos. Ādas jakas, aitādas mēteļi, kažoki, bikses, žaketes utt. prasa profesionālu kopšanu. Laika gaitā ādas izstrādājumi zaudē krāsu un formu, āda maina tekstūru un kļūst rupja. Uz izstrādājumiem parādās skrāpējumi un plaisas. KIMS ķīmiskās tīrīšanas profesionāļi pārzina visas zināmās ādas izstrādājumu tīrīšanas un atjaunošanas metodes. Nonākot Rīgas ķīmiskās tīrītavas rokās, Jūsu ādas izstrādājumiem tiek veiktas visdažādākās "SPA procedūras", kuru rezultātā āda atkal kļūst mīksta un barota, tiek novērsti defekti un skrāpējumi, atjaunots krāsas spilgtums vai pat pilnībā mainīts pēc Jūsu vēlmēm. Padariet profesionālu ādas kopšanu KIMS par regulāru ieradumu, un jūsu apģērbs priecēs jūs gadiem ilgi. Tāda pati profesionāla kopšana ir nepieciešama arī dabīgās kažokādas izstrādājumiem, un ķīmiskās tīrītavas profesionāļi var lepoties, ka viņu arsenālā ir daudz kažokādu kopšanas metožu. Kažokādu izstrādājumu tīrīšana tiek veikta ogļūdeņražu vai silikona šķīdinātājos, kas saudzīgi attīra vilnas pārklājumu, neizžāvējot miecēto audumu. Tādējādi, uzticot kažokādu izstrādājumu kopšanu profesionāļiem, jūs ne tikai rūpēsieties par to tīrību. Arī ķīmiskā tīrīšana Rīgā nodrošina pretvājēšanas efektu un palīdz pasargāt kažokus no kaitēkļiem.

bottom of page